+90 536 867 8390

Sıkça Sorulan Sorular

Turlar

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda günün ve bölgenin şartlarına göre grubun rahat etmesi için tur içeriğini eksiltmeyecek şekilde programda gerekli değişiklikleri yapma hakkına sahiptir.

İstanbul içi günübirlik turlara farklı illerden gelerek tur başlangıç noktasından katılabilirsiniz. Şehir dışından gelirken ve tur bitiminde dönerken kullanacağınız transfer araç ücretleri size aittir.

Yurt içi uçakla seyahat edilen diğer illere yapılan turlara belirtilen uçak saatine en yakın olan uçuş ile turu aksatmayacak bir saat diliminde katılabilirsiniz.

Yurt dışı uçakla seyahat edilen turlara belirtilen uçak saatine en yakın olan uçuş ile turu aksatmayacak bir saat diliminde katılabilirsiniz.

Yurt içi transfer aracı (Minibüs/Midibüs/Otobüs vb) organize edilerek yaptığımız günübirlik turlarda ve/veya yurtiçi konaklamalı turlarda turun başlangıç yerine kendi imkanlarınızla gelerek katılabilirsiniz ancak anlatımların araç içinde yapılmasından dolayı gidilecek il’e kadar olan ve dönüş yolunda olan anlatımları kaçırmış olacağınızı kabul etmiş olmanız gerekmektedir. Böyle bir durumda tur ücretinden herhangi bir ücret düşülmemektedir.

Programlarımıza dahil olan ve olmayan tüm hizmetleri size gönderilen tur programında ve ya internet sitemizde yer alan tur içeriği sayfasında görebilirsiniz.

Turlarımız yetişkinlere daha uygundur ancak 12 yaş üzeri çocuklar için programın içeriğine ve gidilecek destinasyona göre bizimle irtibata geçip uygunluk önerisi almanızı rica ederiz.

Dilerseniz size iletilen şirket hesaplarımıza EFT/Havale yöntemiyle dilerseniz internet sitemizden güvenli iyzico ödeme aracı ile kredi kartıyla ve taksitle turlarımızı satın alabilirsiniz.

Tüm programlarımızda alanında uzman kokartlı rehber ve danışmanlarımız gezginlerimize eşlik etmektedir. Rehber ve danışmanımızın özgeçmişini size gönderilen dokümanda ya da internet sitemizde bulabilirsiniz.

Online Eğitimler

Eğitmenimiz gerekli gördüğü takdirde katılımcının lehine olacak şekilde daha fazla fayda sağlayabilmesi için içerikte değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Çevrimiçi eğitimlerimiz Zoom Meeting uygulaması ile yapılmaktadır.

Eğitim linki ders günü tarafımıza ilettiğiniz email adresinize gönderilecektir. Gönderildikten sonra mesaj ile bildirim yapılacaktır.

Hayır. Size belirtilen tekrar izleme süresi içinde tekrarını izleyebilirsiniz. Belirtilen süre içinde izlemezseniz süre dolduktan sonra hakkınız yanmaktadır.

Ders notu paylaşımı yapılmamaktadır. Ders sırasında veya tekrarını izlerken kendiniz notlarınızı alabilirsiniz.

Tabii. Satın aldıktan sonra whatsapp hattı üzerinden veya email ile yetkilimize kime hediye etmek istediğinizi bildirip isim, email, iletişim bilgisini paylaşarak işlem yapabilirsiniz. Sizin adınıza iletilecektir.

Dersler tamamlandıktan sonra adınıza katılım belgesi düzenlenmektedir.

Dilerseniz size iletilen şirket hesaplarımıza EFT/Havale yöntemiyle dilerseniz internet sitemizden güvenli iyzico ödeme aracı ile kredi kartıyla ve taksitle çevrimiçi eğitimlerimizi satın alabilirsiniz.